Техникалық және Кәсіби Білім 75 жыл

30 қыркүйекте Техникалық және Кәсіби Білімге 75 жыл мерей тойына арналған,
Петропавл құрылыс-экономикалық колледжі аясында салтанатты шара өткізілді.Шақырылған қонақтардың арасында кәсіби тех. ардагерлері, колледждер директорлары,кәсіпорын Палатасының өкілдері, әлеуметтік серіктестер \1- сурет\ болды. Қонақтар алдында сөз сөйлеген Солтүстік –Қазақстан облысының білім Басқармасы жетекшісінің орынбасары Ткаченко Владимир.Осы мерей тойларымен құттықтап, өткен жылдарды еске алса кәсібитехникалық білім жүйесінің алдарына қойған мақсаттарын жетістікпен шешетін қабілеттерін дәлелдегенін атап өтті. Кәсіби-техникалық білім тарихын жазғандарға алғысын білдірді.
Петропавл құрылыс- экономикалық колледжіне құрмет грамотасы берілді. Ісшара мерекелік концертпен өтті ж\е облыстың әйгілі шығармашылық ұжымдары қатысты.