Көктем келе жатыр, көктемге жол!

2017 жылдың 3 наурыз күні Петропавл құрылыс-экономикалық колледжінің нысанасында «Мисс Наурыз» әсемдік байқауы өтті, онда қалалық мектептердің оқушылары және Солтүстік Қазақстан облысының колледж студенттері ат салысты. «Мисс Наурыз» атағына үміткерлер қазылар алқасына және көрермендерге өзінің сүйкімділігін, әсемділігін, талантын және сөз шеберлігін көрсетуге тырысты. Байқауды келесі құрамдағы қазылар алқасы бағалады: СҚО әкімдігінің жастар саясаты мәселесі бойынша басқарма бастығы Тухватулина Ирина Наильевна, Қазақстан халықтары Ассамблеясының құрылымдарымен бұқаралық қоғамдық шаралар мен жұмыстар бөлімінің бастығы Илькенова Күнсұлу Аблаевна, «Жас Отан» жастар қаңатының «Болашақ» филиалы жанындағы бөлімінің бастығы Тюлегенов Олжас Ринадұлы.
Петропавл құрылыс-экономикалық колледжінің намысын «Мәнгілік ел жастары индустрияға «Серпін 2050» бағдарламасы бойынша оқитын технологиялық бөлімінің студенті Шауланбек Гүлжаз қорғап, «Мисс Грация» номинациясы бойынша екінші құрметті орынға ие болды.
Құттықтаймыз, Гүлжаз!

Көктем келе жатыр, көктемге жол!